Recenze autopůjčovny EasyRent

Občas se stane, že se pravidelný motorista ocitne bez vlastního vozu. Ten musí třeba svěřit do autoservisu k opravě a najednou je bez volantu. Není to právě příjemná situace. Jde ji ovšem lehce vyřešit zapůjčením vozu z autopůjčovny. To jsem ostatně udělala i já. Když můj Peugeot 307 přestal správně fungovat, musel jít do servisu. Potřebovala jsem urychleně náhradní vůz, takže jsem hledala, kde mi ho půjčí.

Osobní přístup, který potěší

A narazila jsem čirou náhodou na autopůjčovnu EasyRent. Sídlí hned vedle Terminálu 1 na letišti v Ruzyni, což je z mého bydliště v Praze-Řepích docela kousek. Nemusela jsem nikam cestovat přes celou Prahu, abych si mohla půjčit automobil. Vybrala jsem si Mini Cooper, asi proto, že se mi to auto líbí a chtěla jsem se v něm zkusit projet.

Kvalitní služby šité na míru

Autopůjčovna na letišti Václava Havla má podle mého názoru perfektní servis a o své zákazníky se dobře stará. Vyřízení všech formalit netrvalo dlouho, navíc jsem dostala kávu zdarma. To celkem oceníte, protože čas je drahý a málokdo ho má nadbytek. Za pronájem jsem uhradila platební kartou, ale je pochopitelné možné platit i v hotovosti. 

Zajímavá klientela autopůjčovny

Docela mě překvapilo, kdo všechno je klientem této autopůjčovny – nejen běžní cestující skrze cestovní kanceláře, ale našla jsem mezi nimi i generálního tajemníka NATO, firmu Amati nebo zaměstnance z koncernu VW, jež cestovali do Škoda Auto. K zapůjčení jsou nejen osobní vozy všech tříd, ale EasyRent funguje také jako půjčovna dodávek. Problém nejsou minibusy, případně osmimístně dodávky, sedmimístné dodávky. Původně jsem uvažovala i o půjčení SUV, ale nakonec jsem zůstala u vybraného vozu.

Je dost příjemné vědět, že pracovníci půjčovny vědí, kdy si pro vůz přijedu. Sdílejí totiž polohu přes Google Maps a mají všechny potřebné dokumenty předpřipravené. Takto opravdu člověk neztrácí svůj drahocenný čas. Autopůjčovnu EasyRent mohu tedy vřele doporučit.