Profesní koučink vám pomůže k vysněné pracovní pozici

Celou dobu vidíte, jak se vaši kolegové dostávají do pozic, na které absolutně nemají kompetence. Profesní a osobní koučink vám pomůže porozumět celistvosti pracovního prostředí. Když na sobě zapracujete, konečně naleznete vysněné místo, které si zasloužíte. 

Když si někdo nevěří, i když by měl

Je to i váš případ? Máte dostatečnou kvalifikaci a schopnosti k tomu, abyste byli na úplně jiné pozici než dosud? Proč tedy na vedoucí nebo lépe placená místa dosazují někoho, kdo je naprosto nekompetentní a neschopný? Profesní kouč vám dokáže odpovědět na základní otázky z pracovního prostředí. Terapie online se ale zaměřuje především na to, abyste našli své vlastní silné stránky a využili na maximum svůj vlastní potenciál. 

Jste i vy ti, kdo si málo věří? 

Silné stránky, kupředu!

Je to podobné jako analýza firmy. Vždy se nejprve vyhledávají silné a slabé stránky, poté se s nimi pracuje. Nejprve se tedy budete analyzovat vy sami. Zaměřeno přitom bude především na vaše silné stránky. Naučíte se, jak s nimi pracovat a jak se postarat o to, abyste se za sebe v příští běžné pracovní nebo životní situaci dokázali postavit. 

Jsou to právě vaše silné stránky, které budou jako vítr do vašich plachet. 

Zaměřte se na svůj úspěch

Mít finance a mít se dobře, to rozhodně není nic, za co bychom se měli stydět. Právě naopak. Úspěch je hoden obdivu. Pročítejte si životopisy úspěšných lidí a hledejte svou vlastní cestu, která s vámi koresponduje. Přestaňte již poslouchat „dobře míněné rady“ vašeho okolí, které vás stále odrazuje od vaší vlastní spokojené cesty. Zaměřte se na to, co umíte dobře. Zaměřte se na svůj úspěch. Spánek najednou bude sladší a příjemnější. 

Když se vám daří v práci, poznáte to okamžitě. Celé vaše okolí zaplesá spolu s vámi. Je to i váš cíl? Je to něco, co si pro sebe přejete?