Přivítejte novinku v oblasti tisku

Existuje dnes vůbec někdo, kdo ještě neslyšel o 3D tisku? Jedná se o pokrokovou techniku a způsob vyobrazení zvoleného tvaru v 3D. Pokud hledáte vhodného dodavatele 3D technologie, obraťte se na zakázkové řešení společnosti ve Zlíně, kde si svou objednávku můžete po vyhotovení osobně vyzvednout.

Jaký je postup při objednávce?

Než firma zahájí 3D tisk, potřebuje nejprve vytvořit 3D model. Ten stačí poslat na e-mailovou adresu v předdefinovaném formátu. Mezi tyto formáty patří STL, OBJ a AMF. Ne každý má ovšem možnost 3D model poslat, v tu chvíli nastupuje řešení v podobě technického výkresu, jenž je následně překreslený do 3D řešení. Samozřejmě může nastat i situace, že nemáte ani možnost vytvořit 3D model, ani poslat technický výkres. Pak zbývá poslední, a sice nejméně přesné řešení. Tím je alespoň obrazně formou osobní schůzky, popřípadě e-mailem či telefonátem vysvětlit, popsat a uvést představu o výsledné podobě 3D tisku předmětu. Bližší informace naleznete přímo na webovém portálu https://3d-tiskni.cz. Jestliže se rozhodnete pro zakázkový 3D tisk Zlín, po odeslání modelu či technického výkresu se dostanete do další fáze zahrnující simulaci tisku a jeho přesné podoby. Od toho se odvíjí i cena dle platného ceníku.

Jedinečnost 3D tisku u vás doma

Výhody 3D tisku oceníte doma i ve svém podnikání. Překvapí vás příjemné ceny i férový přístup. Teprve po vzájemné dohodě vám bude poslána faktura na zálohu. A začíná se tiskem. Výsledný produkt si můžete buďto nechat přes ověřené dopravce zaslat po celém území České a Slovenské republiky, nebo osobně vyzvednout ve Zlíně. Aktuálně jsou v nabídce nejméně tři materiály, zejména PLA označovaný jako velmi tvrdý a tuhý, ABS jako houževnatý a pevný materiál a stejně tak PET-G garantující vysokou tepelnou odolnost. To vám ale nebrání volit i z méně častých materiálů, stačí se individuálně domluvit.