Přesuňte své podnikání do správných prostor

V zaměstnání trávíme několik desítek hodin týdně, což ve výsledku představuje velkou část našeho života. Prostředí, v němž pracujeme, ovlivňuje nejen výsledky naší práce, ale také naše rozpoložení. Měli bychom proto dbát na výběr vhodného místa pro výkon pracovní činnosti. Patříte-li k lidem pracujícím v kanceláři, pak čtěte pozorně. Mnoho z vás sedí v ponuré, stísněné místnosti, často bez možnosti řádně větrat či vnést do prostoru denní světlo. Pokud se to týká právě vás a toužíte po změně, máte nyní ideální příležitost.

Vše pro vaši spokojenost

Kanceláře Praha 1 nabízí luxusní kancelářské prostory k pronájmu. Dle svých požadavků si vyberete prostornou, ventilovanou a kvalitně zpracovanou kancelář ve velikosti od 150 metrů čtverečních. Ve čtyřpatrové budově nechybí společná terasa, kuchyňka ani open space prostory s příjemným výhledem do okolí. K budově náleží rozlehlé parkoviště pro pracovníky i návštěvy.

Občanská vybavenost v lokalitě Prahy 1 je více než skvělá. Chcete-li si zajít v polední pauze na oběd do restaurace, budete to mít jen pár minut pěšky, a můžete si navíc vybrat hned z několika podniků. Sami nebo s vaším klientem máte možnost navštívit okolní kavárny. Potřebujete-li vyřídit bankovní záležitosti, zapůjčit si vozidlo nebo navštívit kadeřníka, není problém. Máte zde ideální přístup k pražské magistrále a vynikající dostupnost na metro, tramvaj či autobus.

Maximální zisk pro váš byznys

Pronájem kanceláře v této oblasti vám poskytne skvělou příležitost, abyste zvýšili svůj kredit i před vašimi klienty. Díky kombinaci zavedené lokality a výše zmíněných pozitiv, které pronájem skýtá, váš bussiness jen pokvete. Protože je o kanceláře velký zájem, nečekejte na poslední chvíli. Uvidíte, že i vaši zaměstnanci budou z nových prostor nadšení a odmění vás kvalitními výsledky své práce.