Potřebujete stěhovat velké stroje? Můžete i do zahraničí!

Máte velkou či menší společnost, kde pracujete s velkými stroji? Pak jistě víte, že je jen tak nepřestěhujete. Nemůžete mít takové vybavení, protože by překáželo, navíc jde o investici do něčeho, co použijete třeba jen jednou. 

Přeprava strojů – firma

Potřebujete přemístit stroje do jiné pobočky vaší firmy, měníte prostory nebo expandujete do zahraničí. To jsou příležitosti, kdy oslovit firmu na stěhování objemných strojů. Dnes se takto transferují i celé továrny. Vy jako majitel stěhované firmy budete v kontaktu s českými pracovníky, takže vás nemusí děsit jazyková bariéra a nemusíte se obávat nesrozumitelných smluv. Naopak taková společnost má i zkušenosti právě v zahraničí, takže vám v lecčem poradí. Vy se nemusíte stresovat, že by něco nevyšlo, zpozdilo se nebo dokonce poškodilo. Profesionálové jsou maximálně opatrní, je to i jejich vizitka. Lídrem na trhu je společnost AIS EURELO (https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/), která nabízí logistická řešení v oblasti přemístění i instalací kapitálových strojů a zařízení v národním i mezinárodním měřítku. Zajistí tak přesun vašeho zařízení po celém světě, k dispozici jsou služby od odstraňování strojů, přes jejich přemístění až po instalace na novém místě. Dále firma poskytuje služby ve sféře strojírenství a elektrotechniky, technické a komplexní zvedání a správa CDM a další. 

AIS EURELO – stěhování strojů 

Právě tato společnost se pohybuje na mezinárodním poli už více než 40 let. Má kontakty, zná zahraniční podmínky a je tak vynikajícím partnerem v těchto službách. AIS EURELO má zkušenosti v průmyslovém stěhování a přepravě strojů. Manipuluje s prostředky od výrobních až po farmaceutické společnosti. Díky vybavení AIS EURELO, zkušenostech a dispozicích máte jistotu, že vaše přeprava strojů proběhne bez problémů a stresu, protože budete mít vedle sebe skvělého partnera.