Pomůže umělá inteligence i vám, nebo na ni můžete klidně zapomenout?

Umělou inteligenci v podobě generátorů textu, grafiky i překladů vám zajisté nemusíme představovat. Přece jen se o ní neustále mluví ve zprávách, internet je plný reklam a sociální sítě čítají tisíce komentářů na toto téma. Jedná se jen o nafouknutou bublinu, nebo tento vynález musíte vzít v potaz i vy? 

Co vše dokáže? 

Napříč online prostorem najdete desítky a desítky všemožných aplikací, díky nimž si zvládnete sestavit nejrůznější výsledky. Možná to zní opravdu lákavě, ale málokterá z nich poskytne uživatelům vážně kvalitní výstupy. Hlavním problémem při zvolení špatné platformy je hlavně penalizace ze strany vyhledávačů. Ty totiž neustále hodnotí přínosnost jednotlivých článků, přičemž ty dobré propagují, zatímco ty špatné činí neviditelnými pro běžného uživatele internetu. 

Podstatným kritériem je i efektivita daných textů z hlediska běžného čtenáře. Každý zkušený obchodník i psycholog vám řekne, že správně zvolená slova, stejně jako grafika, prodávají. Přesně proto nesmíte v žádném případě podcenit výběr opravdu spolehlivého programu, kterých ve výsledku najdete žalostně málo. 

Jaká umělá inteligence se osvědčila a získává si popularitu? Dobrým příkladem je třeba populární platforma Deeply, která se specializuje na tvorbu marketingových textů, překlady do několika desítek světových jazyků i vytváření líbivé grafiky a fotografií. 

Ušetřete tisíce korun 

Ačkoliv je zmíněný program placený, z dlouhodobého hlediska vám jeho používání ušetří klidně i stovky tisíc korun. Nebudete totiž muset platit odborníky, jejichž činnost je podstatně dražší. Nemluvě o výdělcích, jichž se dočkáte díky kvalitnímu výstupu na vašich webových stránkách. Vyzkoušejte si pětidenní testovací verzi zdarma a přesvědčte se na vlastní oči.