Pojištění majetku a odpovědnosti není nadstandard

Váš život je důležitý a vsadit na štěstí se nemusí vždy vyplatit. Chraňte sebe i ostatní proti malým nehodám, ale i velkým katastrofám. Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu budou v případě potíží nenahraditelnými pomocníky vám i všem členům vaší domácnosti.

Pojištění majetku

Pojištění majetku má za úkol chránit váš domov, chatu nebo kancelář hlavně před živelnou pohromou, jako je požár, povodně či úder blesku při silné bouři. Vztahuje se však také na to, když vám vyteče pračka, omylem si zabouchnete dveře nebo ztratíte klíče. Nepřináší ale pouze možnosti, jak ho co nejlépe pojistit proti náhodným událostem. Kryje také rizika související s vandalismem třetí osoby a krádežemi. Skvělou možnost, jak majetek správně zajistit proti nenadálým situacím nabízí například Ergo pojišťovna.

Ergo

Pojištění odpovědnosti

Přestože pojištění majetku řadíme k nejrozšířenějším druhům pojištění, mělo by jít ruku v ruce s pojištěním odpovědnosti. V běžném životě je zcela normální, že občas způsobíte třetí osobě nechtěnou újmu. Toto pojištění chrání přímo vás, dalšího člena rodiny i domácí zvířata před nečekanou škodou, kterou způsobíte někomu jinému. Hovorově mluvíme o takzvaném pojištění proti blbosti.

Výhody nabízené Ergo pojišťovnou

Pojištění může nabízet i nadstandardní služby. Pojištění majetku od Ergo pojišťovny nabízí mnoho výhod v podobě sjednání pojištění bez spoluúčasti na škodě nebo ochrany všech členů domácnosti, jako jsou: 

  • manžel/ka
  • partner/ka
  • druh/družka a jejich dětí včetně osvojených, či v pěstounské péči 

Za klad můžeme považovat také možnost připojištění odpovědnosti chovatele psa/koně za zvýhodněnou cenu. 
Pojištění majetku od Ergo pojišťovny

Oba druhy pojištění nejsou žádný nadstandard, ale již běžná součást života, která vám pomáhá řešit nenadálé situace, jenž vám osud nachystá. Pouze řádné pojištění zaručuje dobrou ochranu. Nenechte se překvapit a buďte připravení.