Podzim je tady. Jak změnit svůj šatník?

Meteorologové sice předvídají, že několik příjemných dní ještě bude, ale to nic nemění na faktu, že je tady podzim a s ní spojené chladnější teploty. Jak upravit svůj šatník nejenom s ohledem na počasí, ale i trendy? Podívejte se na naše tipy.

Originalita bude stále dominovat

V první řadě je třeba říci, že bude stále dominovat originalita. To je trend, který jenom tak neutichne. Jak se mu přizpůsobit? Je to jednoduché. Nekupujte tuctové zboží, ale zaměřte se na něco, co je spojené s unikáty. Příkladem mohou být originální trička, které mají netradiční, velmi často vtipný potisk. Pokud je budete nakupovat online, docílíte i toho, že je těžko uvidíte na někom jiném, jelikož každý motiv je vyráběn jenom v omezené sérii. To je ideální cesta k originalitě.

Nezapomeňte na to, že oblečení musí zahřát

Nyní se podívejme právě na tipy, které jasně souvisí se změnou počasí. Tady je třeba myslet hlavně prakticky a zařadit do šatníku to oblečení, které vás zahřeje. Základem jsou určitě dámské, stejně jako pánské mikiny. Rozhodně se nejedná o věc jedinou, jelikož dále je třeba myslet i na další praktické svršky, kam řadíme:

  • Kalhoty a trika s dlouhým rukávem
  • Bundy a mikiny
  • Čepice a rukavice

Vhodnou kombinaci samozřejmě volte podle aktuálních teplot. Některé dny mohou teploty ještě atakovat dvacítku, u jiných nebude nic výjimečného, že budou teploty klesat k nule.

Zaměřte se na zajímavé barvy

A podzimu lze najít i různá pozitiva. Hlavní klady se rozhodně týkají toho, že se jedná o období, které je v přírodě spojeno se zajímavou barevností. A právě zde se můžete inspirovat, když budete vybírat vhodný outfit i do vašeho šatníku. Pokud hledáte spíše neutralitu, zvolte barvu s nádechem hnědé. Pokud vám nevadí výraznost, co takhle tmavě oranžová, nebo třeba pískový odstín? Obojí jsou možnosti, se kterými na podzim nešlápnete vedle.