Podnikáte? Musíte mít svou grafickou identitu!

Marketing, dokonalé webové stránky a aktivita na sociálních sítích. To všechno jsou silné nástroje, ale bez jednotného grafického designu je jejich účinek poloviční. Odborníka na grafické práce potřebuje každá firma.

Vzpomeňte si na známé značky. Co je dělá tak dobře zapamatovatelné? Je to grafika! Úžasný obalový design, efektivní reklamy na billboardech, dobře napsané texty. Třeba Apple je známý svými fantastickými obaly, nádhernými produktovými fotografiemi a vkusnou typografií. Nike používá inspirativní fotky a odvážné barevné palety, kterými vyjadřuje energii a životní styl jejich komunity.

Vidíte? Všechno je to o designu, který prezentuje myšlenky a filozofii firmy. Není žádným tajemstvím, že lidé raději sáhnou po výrobku s hezčím obalem. Pěkný design navíc vzbuzuje důvěryhodnost, což se dá hezky demonstrovat v prostředí internetu. Určitě byste sami mohli jmenovat příklady webových stránek, na kterých jste se nemohli zorientovat a najít tam, co hledáte. Kvalitní webdesign Praha se vyplatí, protože potenciální zákazníci jsou líní snažit se pochopit něco, co není intuitivní, a frustrovaně web opustí. Podobně to funguje s jakýmkoliv billboardem nebo reklamou v metru. Když je složitá na pochopení nebo vizuálně matoucí, neupoutá pozornost na dostatečně dlouhou dobu, aby předala své poselství. Jsou to pak zbytečně vyhozené peníze.

Odborníci na grafické práce

Výše uvedené informace moc dobře vědí v pražském studiu Gradesi. Tato reklamní agentura Praha se soustřeďuje na grafické práce a návrhy a má bohaté zkušenosti s tvorbou korporátní grafické identity. Tvoří fyzické reklamy, letáky a billboardy, ale také elektronické katalogy, produktová videa, fotografie a další grafické nezbytnosti. Předtiskovou přípravu zajišťuje jejich špičkové DTP studio.

Dobrý grafický design poskládá dokonalou typografii, barvy a fotky. Výsledkem jsou informace sdělené v poutavé formě. To sami nevytvoříte.