Perfektní catering – služby na špičkové úrovni

Pořádáte raut nebo chcete svým hostům poskytnout opravdový kulinářský požitek? V tom případě si na své společenské akce a významné obchodní události povolejte odborníky z oboru, kteří vám připraví lahodné rauty, neuvěřitelně chutné pokrmy a dokonale sladěné pochoutky. V takových chvílích vám přijde vhod kontakt na Perfect Catering!

Čerstvé suroviny jako základ

Společnost nabízí cateringové služby a rauty dle požadavků klientů. Na trhu vystupuje už více než 10 let a řídí se filozofií použití čerstvých surovin v kombinaci s moderní gastronomií a tradiční chutí. Kromě toho vám Perfect Catering nabízí rauty pro firemní večírky a akce, na konference i bankety konající ve slavnostnějším duchu při konání významných společenských událostí. Nadšenci do vaření zaručeně ocení rovněž pravidelné tematické večery a školu vaření, která je zábavným a interaktivním způsobem tmelení kolektivu. S profesionálním kuchařem proniknete do tajů vaření, naučíte se připravovat nové pokrmy, kombinace chutí, surovin a jejich správné používání.

Špičkový catering zajišťuje kuchařský tým pod taktovkou šéfkuchaře a spolumajitele Filipa Sajlera. Moderní kuchařský guru pečlivě připravuje koncept menu pro zákazníky, kteří očekávají harmonii chutí, barev a nejvyšší kvalitu použitých surovin. Mnoho rautů je připraveno s ohledem na roční období, aby byl zachován poměr čerstvých surovin a zároveň teplý i studený bufet symbolizoval sváteční čas nebo získal svěží letní nádech.

Když chcete ochutnat něco jiného…

… je Perfect Catering jasnou volbou. Kromě lahodných pokrmů zaručuje přátelský servis a profesionální přístup včetně poradenství a pomoci při sestavování jedinečného menu právě pro vaši oslavu, party, konferenci či jednání. Vaše společenské akce a události si budou pamatovat všichni návštěvníci, kteří se budou těšit na další setkání nejen s vámi, ale především s gastronomickým zážitkem, který je bude čekat. Pro Perfect Catering není překážkou příprava pohoštění a zajištění cateringových služeb pro jakýkoliv počet hostů. Neváhejte a obraťte se na odborníky z oboru rautů!