Nezapomenutelná dovolená v Bulharsku

Bulharsko je země, která vám nabídne vše, co si od letní dovolené můžete přát. Krásná malebná města, historické památky, moře s písečnými plážemi i vysoké hory. Zájezdy do Bulharska se stávají stále více oblíbené a vyhledávané.

Krásy Černého moře

Trávení volného času může mít mnoho podob. Většina z nás míří za teplem, mořem a dobrým jídlem. Bulharsko má toto všechno pro své návštěvníky připravené. Mezi navštěvovaná letoviska na pobřeží Černého moře patří například Nesebar, Zlaté Písky nebo Slunečné pobřeží.

Nesebar je jedno z nejoblíbenějších letovisek. Leží na skalnatém poloostrově a je vyhledávané především díky krásným památkám, bohatému nočnímu životu a krásným plážím, které kromě opalování lákají k různým sportovním aktivitám. Historická část města je zapsaná na seznamu UNESCO a procházky po křivolakých uličkách jsou jen třešničkou na dortu vašeho pobytu.

Dovolená Bulharsko: slunce a písečné pláže

Luxusním místem, kde bude vaše dovolená v Bulharsku nezapomenutelným zážitkem, jsou Zlaté Písky. Tato lokalita prošla velkou změnou a v současné době patří mezi top přímořské destinace v zemi. Naprostý ráj pro milovníky moře, koupání a opalování představuje Slunečné pobřeží. Příjemné hotely nabízí komfortní ubytování a o večerní zábavu se postarají místní bary, restaurace a diskotéky.

Pokud budete mít štěstí, můžete si svou letní dovolenou s last minute Bulharsko užít za velmi pěkné ceny. V nabídce jsou také výhodné zájezdy, které můžete získat prostřednictvím first minute Bulharsko.

Ochutnejte bulharskou kuchyni

Při svých procházkách starobylými městy nezapomeňte navštívit restaurace a ochutnat bulharské speciality. Nejlépe uděláte, necháte-li si poradit od místních. Mezi tradiční jídla patří šašlik, čevabčiči na rožni, grilované ryby a zeleninové saláty podávaná s přírodním jogurtem.