Medaile, pamětní mince a jmenovky

Medaile bezpochyby patří ke každé sportovní akci. Pocit z jejího získání a z chvilky slávy na stupínku vítězů je nenahraditelný, a právě prostřednictvím medailí, které zdobí pokoje sportovců, si lze tento pocit připomenout. A nemusí jít o vrcholový šampionát, i vítězové okresního přeboru si zaslouží speciálně pro ně vyrobené medaile, tím spíš, že za svou dřinu a odhodlání nejsou, na rozdíl od profesionálů, nijak odměněni.

Pamětní mince

Pokud chceme někomu vyjádřit úctu za jeho zásluhy, je tou správnou volbou pamětní mince. To samé platí i v případě různých připomínkových oslav a významných dnů. Výročí obce si zcela jistě pamětní minci zaslouží. A nejen že se z ní stane prodejní artikl do místního informačního centra, ale stejné mince nebo plakety vyrobené ze stříbra jsou skvělým dárkem pro oficiální návštěvy města.

Vyjádřete úctu

Být vyznamenán nějakým řádem je v naší společnosti stále považováno za nejvyšší čest. Vyznamenání rozdávají takové instituce jako je vláda, prezident, či nejrůznější výbory. Chcete-li pozvednout prestiž a celkovou firemní kulturu vaší společnosti, předávejte dlouholetým zaměstnancům při jejich odchodu do důchodu právě již zmíněnou pamětní minci, je to dobrá ukázka toho, že si svých zaměstnanců opravdu vážíte. Díky dlouholetým zkušenostem firemního grafického a ryteckého studia AG ART se můžete spolehnout na to, že vyznamenaný se bude doma chlubit precizně vyrobeným kouskem.

Podobným způsobem ale můžete ocenit i své stávající zaměstnance – například reprezentativními rytými jmenovkami, které budou zdobit jejich pracovní stoly nebo dveře kanceláří.

Proč využít služeb?

Ať už potřebujete medaile či pamětní mince pro jakoukoli příležitost a nemáte čas čekat na zakázkovou výrobu, studio AG ART nabízí přes svůj e-shop okamžitý prodej katalogového sortimentu za výhodné ceny a s krátkou dodací dobou.