Manipulační technika – parta dobrých pomocníků do vašeho skladu

Jste-li vlastníkem firmy, jejíž součástí jsou i skladové prostory, je manipulační technika každodenním pomocníkem vašich zaměstnanců. A pokud je vaše technika zastaralá, neváhejte se pro její opravu obrátit na firmu Semath.cz, která nabízí kompletní servis.

Pokud s podnikáním teprve začínáte nebo pokukujete po novém vybavení, pořídit si u nich můžete také zcela novou či použitou manipulační techniku. Co budete zcela nepochybně potřebovat?

Nedílnou součástí každé skladové místnosti je vysokozdvižný vozík. Představuje ideálního asistenta při logistice. Potřebujete-li zboží naložit, vyložit, či přemístit v rámci svého skladu, je toto zařízení tím nejlepším řešením.

Manipulační technika je tu proto, aby vám usnadnila práci

S rychlou manipulací vám pomůže paletový vozík. Je vhodný pro přepravu těžšího nákladu ve skladech, vagónech nebo při přepravě krabic, beden a palet z nákladního automobilu do interiéru. Paletové vozíky se vyrábějí v různých provedeních. Ty nejjednodušší umožňují nastavit polohu pro zdvih a pro spuštění lyžin. Složitějším typem je snížený paletový vozík pro nakládání nízkých palet a vozík se zvýšeným zdvihem se zabudovanými tzv. nůžkami. Ty slouží jako podpěry, pomocí kterých můžete zvednout náklad až do výšky 80 cm.

Za pozornost stojí také elektrický paletový vozík. Má v podstatě stejnou funkci jako vozík zmíněný výše, ale jeho výhoda spočívá v motoru. Nemusí se ovládat manuálně. Je vhodný do menších interiérů nebo prodejen, pokud je však vybaven i nástupní plošinou, stane se skvělým pomocníkem ve velkých halách a skladech.

Bazarová nabídka pro vaše podnikání

Ne vždy je nutné kupovat techniku novou. Doporučujeme projít si též kategorii „vysokozdvižný vozík bazar“, případně „paletový vozík bazar“. Zboží z bazaru firmy Semath seženete za příznivou cenu a stále v dobré kvalitě.