Luxusní župany jako ideální dárek. Jak vybrat ten pánský?

Pánové všeho věku milují pohodlný župan. Po aktivním dnu si tak mohou vychutnat chvíli odpočinku, kdy se po nich už skutečně nic nechce. Luxusní pánské župany jsou pak skvělým dárkem. Jak vybrat ten správný, aby potěšil a dlouho sloužil?  

Materiál hraje prim

Asi se shodneme na tom, že materiál je nejdůležitější vlastností županu (a to platí nejen u pánských, ale i u dámských županů). Moci vyjít ze sprchy a dát si na sebe příjemný župan a dopřát si chvíli jen pro sebe, to se mnohdy při běžném běhu dne rovná úžasnému pobytu ve wellness. Luxusní pánské župany by měly být z česané bavlny, modalového vlákna, z bambusu, nebo třeba z mikro bavlny. Takové materiály jsou hřejivé, absorpční a barevně stálé. Pohodu si tak skutečně vychutnáte. 

Střih je také důležitý

I zde je dobré se zaměřit na možnosti, které se nabízejí. Některé župany jsou dlouhé, jiné naopak kratší. Samozřejmostí u každého županu je možnost přepásání. Líbí se vám možnost mít župan s kapsami? Dáváte přednost límci? Luxusní a kvalitní župany by měly splňovat vaše požadavky. 

A co oblíbená barva? 

Jistě to znáte – někdy máte doma krásnou věc, ale prostě a jednoduše vám nepřirostla k srdci. Je to dáno její barvou, se kterou nesouzníte. Proto i při výběru županu je dobré si zjistit, zda by barva muži vyhovovala. Samozřejmostí je výběr sytých a výraznějších tmavých barev. Někdy jsou doplněny také kontrastními detaily, které celek ozvláštní. Je libo námořnický styl? I zde si vyberete z mnoha variant. 

Výběr županu zvládnete hravě. Stačí se zaměřit na základní prvky, se kterými nesáhnete vedle. Skvělý tip jsou také partnerské župany, které spolu dokonale ladí. Nebo také možnost sladit stejný design županu také s ručníkem, osuškou, nebo třeba s pantoflemi či koupelnovou předložkou. Už se také těšíte, až si vyberete to, co udělá muži radost a přinese mu to praktický užitek?