Lepicí pásky vám pomohou s balením

Poptávky po zásilkových službách stále rostou. Vzhledem k tomu, že se jedná o posílání zboží a dokumentů, neobejde se to bez kvalitního obalového materiálu. V současné době si každý najde vše, co potřebuje pro své druhy balíčků.

Dokonale zabalené zboží

Internetové obchody, logistické společnosti, ale rovněž soukromé osoby často shánějí obalové materiály s dobrou kvalitou. Jinak se zabalí knihy, jinak objednané fotografie, hračky nebo kuchyňské náčiní. Obalový materiál by měl mít dostatečnou kvalitu, aby ochránil obsah a vydržel cestu přepravními službami. Kromě krabic a obálek se pořizují lepicí pásky, fólie a jiné pomůcky pro balení. Vybírat lze z mnoha druhů. Pokud si vezmete lepicí pásky, vlastně získáte dobrý propagační prostor, protože si je snadno necháte opatřit logem vaší společnosti.

Mnoho druhů lepicích pásek

Na každý druh činnosti se lze připravit. Zalepování neimpregnovaných krabic a balíčků zkuste papírovými lepicími páskami z hnědého papíru. Jedná se o ekologickou variantu, protože posléze můžete vše vyhodit do kontejneru na tříděný papír. Speciální lepicí pásky maskovací se standardně používají v průmyslové výrobě, na staveništích a ve stavebnictví. K jejich přednostem patří nezanechávání stop po lepidle, odstranění bez porušení a přizpůsobitelnost na nepravidelném povrchu. Vydrží až do teplot osmdesát stupňů Celsia. Vyrábějí se z krepovaného papíru a lepidlo tvoří přírodní kaučuk na bázi rozpouštědel.

Barevné lepicí pásky umožňují výborné rozlišení, zrovna tak oceníte i transparentní provedení. Žluté, oranžové, červené, modré, zelené a bílé pásky vám doslova zvýrazní balíky a obálky. Nechybí ani klasické hnědé provedení. Potěší vás jejich vysoká lepivost a odolnost, neočekávejte tedy, že se budete rozčilovat, že nic nedrží podle vašich představ. Pro těžší váhy zásilek si vyberte PVC pásku nebo širší BOPP pásku, která obstará lepší zajištění pomocí větší plochy.