Lepicí pásky mohou nést jakékoliv logo. Zviditelní i vaši značku!

Je mnoho cest, jak se odlišit od konkurence, být kreativní nebo jak zviditelnit svou značku. V těchto všech případech vám mohou pomoci lepicí pásky. Nevíte jak? Přeci tím, že je potisknete! Lepicí pásky s potiskem totiž mohou nést jakýkoliv motiv.

Zviditelněte se a chraňte své zásilky

Lepicí pásky můžete použít ke své kreativní tvorbě jednoduše proto že si na ně můžete nechat natisknout, co budete chtít. Především však potisk pásek využívají firmy, které si na ně nechávají potisknout své logo. U doručených krabic a balíčků je tak na první pohled jasné, která firma zboží dováží. Pokud je ve vašem logu zakomponovaná nějaké konkrétní věc, například netopýr, můžete si pásku nechat potisknout jen tímto netopýrem. Na první pohled nebude sice vidět hned název vaší firmy, ale na druhou stranu to může vyvolat zájem o to zjistit, kdo se za „netopýrem“ skrývá.

Kromě toho, že jsou tyto pásky nositeli loga a tudíž rozšiřují mezi lidmi povědomí o existenci vaší značky, mají také funkci ochrannou. Chrání zásilku před neautorizovaným otevřením a krádeží jejího obsahu.

Ekologická a klasická varianta

Lepicí pásky se dodávají v plastové nebo papírové podobě. Mezi standardní lepicí pásky u nás patří pásky vyrobené z polypropylenové fólie (BOPP), u kterých se používají akrylátová lepidla. Další možností jsou lásky z PVC, které jsou dražší, ale například v zahraničí jsou mnohem oblíbenější, než je tomu u nás.

Není-li pro vás ekologie cizím pojmem, zapřemýšlejte nad papírovými páskami. Jsou plně recyklovatelné a jsou-li nalepené na kartonu, mohou se recyklovat zároveň s ním. Rozhodně je to v dnešní době gesto, které ocení nejeden příjemce vašeho zboží. Papírové lepicí pásky jsou buď samostatně lepící, nebo navlhčovací, které možná znáte z dob minulých. Papírové pásky se dají potisknout až 3 barvami a v současné době rapidně stoupá poptávka právě po nich.