Práci na zahradě vám usnadní křovinořez

Starost o zahradu vyžaduje poměrně hodně úsilí, práci nám ale může usnadnit kvalitní křovinořez. Zastane totiž několik strojů, ušetří peníze i čas. K předním výrobkům patří křovinořezy značky Honda. Ty jsou jedinečné pohodlným používáním, výkonným motorem a praktičností. Vybrat si můžete vyžínač podle svých potřeb pro méně náročné i náročnější podmínky, buďto pro úpravu zahrady nebo profesionální model pro technické služby.

V čem jsou křovinořezy Honda výjimečné

Pokud vsadíte na značku Honda, určitě nebudete zklamáni. Čtyřtaktní benzínový křovinořezvás prostě nenechá na holičkách. Má dostatečný kroutící moment a vysoký výkon, který je dostačující i do náročných podmínek. Čtyřtaktní křovinořez si poradí s přerostlým plevelem, křovinami, porostem v blízkosti plotů, zdí, obrubníků a v rozích. Velkou předností těchto křovinořezů je to, jak jsou pohodlné. Můžete s nimi pracovat několik hodin a nebudou vás bolet ruce nebo záda jako s jinými vyžínači. Zásluhu na tom má dokonalé vyvážení, ergonomie a polstrování, také jistě oceníte individuální možnost nastavení délky rukojeti přesně pro vaši postavu nebo nízké vibrace.

Těšit se můžete na pohodlnou manipulaci

Manipulace s křovinořezem Honda je snadná a bezpečná. Snadno se startuje a není příliš hlučný. Ani když jej otočíte nebo nahnete s plnou nádrží, nemusíte se bát problémů s výkonem nebo úniku provozních kapalin. Používá se pouze benzin bez příměsi oleje. Provoz je nejen ekonomický, ale v rámci možností i ekologický.

Multifunkční pomocník s bohatým příslušenstvím

Oblíbeným modelem zejména pro technické služby je multifunkční křovinořez Honda Versatool, křovinořez s dělenou hřídelí, který umožňuje měnit nástavce pouhým zacvaknutím. Hodí se pro časté používání v obtížných podmínkách a je velmi výkonný. Nástavec nelze nastavit jinak, než správně, proto se nemusíte bát poškození. Na výběr máte pestré příslušenství. Stačí vyměnit nástavec a můžete sekat trávu, stříhat živý plot odklízet listí nebo prořezávat větve. Křovinořez vám bude multifunkčním celoročním pomocníkem.