Krmivo není žrádlo

Na kvalitu života psů i koček má největší vliv to, jak zodpovědně se o ně my lidé staráme. Pokud se zvířeti dostává kvalitní péče, je jeho život spokojený, stejně to funguje i naopak. Základem vždy musí být vyvážená strava. Smutné je, že právě v ní se často chybuje. Stále mnoho chovatelů dává svým zvířecím přátelům stejné jídlo jako sobě, čímž je ale zabíjí. Nevíte si s krmením rady? Chcete svému psovi či kočce nabídnout kvalitu? I vy byste měli vsadit na speciální granule od Taste of the Wild.

S ohledem na přirozenost

Taste of the Wild je americká značka krmiv, která se může pochlubit prvotřídní kvalitou. Vše začíná procesem výroby. Granule pro psy i kočky jsou vyráběny výhradně z prověřených a kvalitních surovin. Většinu z nich si i výrobce sám pěstuje nebo vykonává nad procesem chovu či pěstování bedlivý dohled. Velkou odlišností od běžných značek je složení granulí. Bylo sestaveno tak, aby maximálně odpovídalo potřebám psů a koček jako šelem.

Chutné složení

Granule Taste of the Wild neobsahují obiloviny, které jsou častou náhražkou u levných granulí. Hlavní složkou je maso, a to ne jen tak obyčejné. Granule Taste of the Wild pro psy obsahují například maso z bizona či z lososa, dále také maso kachní, jehněčí, srnčí, kuřecí a také křepelčí. Díky tomu mají granule velmi atraktivní chuť i vůni. Není to ale vše. Aby psi a kočky dostali vše, co potřebují, tvoří obsah granulí i méně obvyklé složky jako jsou například kořínky bylin nechybí ani lesní plody (maliny či borůvky), zelenina (rajčata, brambory aj.). Poměr složek odpovídá ideální skladbě jídelníčku. Právě díky super kvalitnímu složení získávají granule Taste of the Wild pro kočky a psy ocenění od oborníků a získávají si i velkou popularitu u zodpovědných chovatelů. Mezi úspěchy poslední doby patří zisk 6 hvězdiček ze 6 možných při hodnocení kvality krmiv na portálu dogfoodanalysis.com. Ocenění bylo uděleno kachní a bizoní receptuře.