Komfortní sportovní montované haly na klíč

Uvažujete o realizaci sportovní haly? Skvělou variantou, jak ušetřit na nákladech a přitom neslevit ze svých požadavků, jsou montované haly. Možná si říkáte, že je to pouze provizorní a nestabilní řešení, a tedy zbytečná investice, ale není tomu tak. Kvalitní sportovní obloukové haly si v ničem nezadají s těmi tradičními. Haly od firmy POLAK CZ s.r.o. mají řadu výhod, jsou proslulé svou kvalitou a setkáme se s nimi napříč republikou i v zahraničí.

Tradiční výrobce montovaných hal

Tradiční česká společnost POLAK CZ s.r.o. na trhu působí od roku 1991 a zabývá se výrobou montovaných hal, které lze využít rozmanitě. Jsou to výborné montované skladovací haly, jízdárny pro koně, sportoviště, výrobní prostory, zemědělské prostory, hangáry a takto bychom mohli pokračovat dlouho.

Všestranné využití krytého sportoviště

Sportovní obloukové haly mohu sloužit pro tréninky, soutěže i zábavu. Jejich pořízení lze zlevnit díky různým dotacím a dokonce si můžete pořídit halu na splátky. Firma POLAK CZ s.r.o. vám postaví ideální sportovní halu na klíč, podle vašich požadavků a většinou i bez nutnosti složitě upravovat stávající podklad. To je jedna z velkých výhod, která celou realizaci výrazně zrychlí a zlevní.

Sportovní hala s veškerým komfortem

Díky moderní sportovním montovaným halám máte veškerý komfort zajištěn. Firma k nim dodává několikastupňové tribuny, sportovní povrchy, šatny, sprchy, toalety, a problémem není ani elektroinstalace, vytápění a osvětlení. Halu lze bez potíží využívat celoročně díky efektivní termoizolaci. V létě zde nebude horko, v zimě se nemusíte bát zimy.

Konstrukce montované haly

Jak se montované obloukové haly staví? Systém jejich ukotvení umožňuje výstavbu na pevném povrchu i bez realizace pevných základů. To stavbu zrychlí a uleví peněžence investora. Konstrukci tvoří lehké, ale pevné příhradové rámy z ocelových trubek. Konstrukce se tvoří ve třech tvarech, a to „A“, „O“ nebo „U“. Následně se konstrukce opláští odolnou technickou textilií, jejíž barvu si může klient vybrat. Tento materiál splňuje veškeré potřebné normy a byl pro tyto potřeby speciálně vyvinut. Na pořádání zákazníka je hala zateplena termoizolační vložkou. Velkou výhodou je možnost konstrukci demontovat, pokud je třeba halu přesunout nebo pozměnit její parametry.

Jak vytvořit krytou jízdárnu pro koně?

Montované haly se hodí i pro výstavbu krytých jízdáren. Ty vyjdou cenově velmi přijatelně a mohou si je dovolit i majitelé jezdeckých stájí, kteří by na jinou halu peníze neměli. Hala umožní trénink na kvalitním povrchu za každého počasí a výrazně rozšíří možnosti a prestiž stáje. Výstavba je velmi rychlá, od prvních kroků po navezení povrch většinou neuplyne delší doba než jeden měsíc.