Kde nakupovat na ryby?

Rybáři se nenechají počasím odradit a svému sportu se věnují každé roční období. Jejich pravou rukou je kvalitní rybářský arzenál. Koupit rybářské potřeby se dají v kamenných obchodech nebo na internetu. Kamenné prodejny však nejsou všude, vybavit takovou speciálku není jen tak, a proto se stále více milovníků rybaření nakupuje nádobíčko v pohodlí domova, na internetu. Výhodou nákupu na webu bývá nejen širší výběr (eshop nemusí všechno držet skladem) a obvykle i příznivější cena.

V segmentu s rybářskými potřebami působí řada internetových obchodů, jedním z nich je eshop s příznačným názvem Rybina, jehož produktové portfolio zahrnuje vybavení pro rybáře a milovníky Petrova cechu od A do Z. Nechybí ani klasické rybářské potřeby, mezi něž spadají rybářské navijáky, rybářské pruty, splávky, signalizátory, vezírky, vlasce a šňůry. Na své si přijdou také rybáři hledající zátěže, těsta, háčky, krmení, krmítka, nástrahy či peany. V letním období je velmi oblíbené noční rybaření, na které je nezbytné se řádně vybavit čelovkou do tmy, spacákem a deštníkem. A maximální komfort při denním i nočním rybaření slibují rybářská křesla.

TIP: Víte jak se dělí navijáky? Můžete zvolit:

  • navijáky s přední brzdou
  • se zadní brzdou
  • s volnoběžnou brzdou
  • s bojovou brzdou
  • matchové navijáky
  • multiplikátory
  • muškařské navijáky

Nenahraditelnou roli mají při rybaření rybářské pruty. vybrat si proto můžete podle typu lovu, ať už to jsou kaprové pruty, teleskopické pruty, pickerové pruty, přívlačové pruty, sumcové a mořské pruty, štikové pruty, muškařské pruty, plavačkové pruty nebo třeba dětské pruty a biče. Pakliže pruty vybíráte nejen podle účelu použití, ale také podle výrobce, můžete se těšit na značky Daiwa, Shimano, Sunset, Rapala, Berkley, Cormoran, Mivardi, JRC, Esox, Spro a na dalších 24 světových značek.

Výběr vhodného navijáku ovlivňuje zvolená rybolovná technika. Rybářské navijáky v e-shopu Rybina se také rozdělují na několik příslušných podkategorií. Jedná se