Katalytická termolipolýza nebo kryolipolýza?

Možná se i vy pokoušíte zhubnout tím, že se trápíte nesmyslnými dietami, nebo mučíte své tělo při sportu, ale bez výsledku, který by vás upokojil. Měli byste vědět, že hubnutí je možné zvládnout i bez námahy. I v České republice je konečně dostupná unikátní metoda hubnutí Katalytická termolipolýza. Jak funguje a kde ji podstoupit?

Co je katalytická termolipolýza?

Katalytická termolipolýza je metoda, při které se hubne tepelnou terapií s katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob.. Vše probíhá velmi jednoduše a přitom s maximálním efektem. Místo námahy při sportu či hladu při dietě vás čeká příjemná relaxace v termosauně a následná péče, kterou si užijete. Před tím, než se pohodlně uvelebíte, vám bude na tělo aplikována speciální tělová hmota. Její složení napomáhá zrychlení metabolismu tuků a současně napomáhá zpevnění kůže a odvodu vody z těla. Hmota také tlumí projevy celulitidy a podporuje ideální tvarování těla. Poté se obléknete do speciálního návleku na tělo, lehnete si a počkáte na výsledek. Metoda je založena na regulovaném sálání tepla, při kterém se z těla uvolňuje voda a dochází k mizení tuků. Proces trvá 30 minut, poté je třeba tělovou hmotu odstranit a nanést ještě katalytický lotion, závěrem procedury je krátká masáž. Výsledky jsou viditelné ihned, budete nadšeni, protože po jednom ošetření dochází k úbytku 1 – 5 cm v obvodu těla, což je 0,5 – 0,8 kg váhy. Další ošetření je možné podstoupit už za 7 dní, takže budete hubnout rychle a bez námahy.

termoslim

Proč katalytická termolipolýza rozhodně ano?

Tato metoda je mnohem účinnější a příjemnější, než druhá nejznámější kryolipolýza. Zatímco při katalytické termolipolýze nehrozí žádné kontraindikace (je možní ji podstoupit i v případě, pokud máte křečové žíly), u kryolipolýzy je třeba důkladně posoudit zdravotní stav klienta. Nejedná se ani relaxační metodu a na jedno ošetření je třeba cca hodina času.

Kam zajít?

Na proceduru se specializují salony Jany Hartmannové, které se nachází v Českých Budějovicích. Kontaktní údaje najdete na www.maserka-trebon.cz