Jasné barvy na vizitkách ohromí vaše klienty

Žádný podnikatel nepochybuje o prospěšnosti rozdávání vizitek. Čím více jich firma dostane do oběhu, tím lépe. V současnosti nemusíte čekat na zhotovení zbytečně dlouho, vše se vyřizuje online službami – rychle, kvalitně a podle vašich požadavků.

Zavolej mi ještě dnes!

Navazování kontaktů se zajímavými lidmi patří k realitě dneška. Kdo ví, jestli právě dopolední setkání s panem X, nepřeroste ve vynikající spolupráci. A proto se žádný podnikavec nevydává do terénu bez populárních kartiček s kontaktními údaji. Chcete zavolat, napsat email nebo se podívat na obsah firemního facebookového profilu? Vizitka obsahuje vše ke snadnému oslovení, stačí projevit zájem. Předem těžko odhadnete přesný počet kusů, avšak tisk vizitek funguje velice jednoduše a rychle. V tomto případě zvolíte několik stovek kusů a příští měsíc si klidně dopřejete další várku s úplně novým designem. Žádné zmatky, jen snadné objednání, zhotovení a dodání do 24 hodin po celém území České republiky.

Luxusně vypadající vizitky

Mnozí již ovládají moderní grafické programy, kde se snadno dopracují k dobrému výsledku vizitkového vzhledu. Na vizitky lze využít i vlastní fotografie, ilustrace a grafiky. Ne každý oplývá dostatečným talentem k vytvoření vlastního působivého námětu. Příčinou se stává i nedostatek času pro vlastní tvorbu. Třeba vyhoví vašemu vkusu jeden z několika připravených návrhů, které jsou k dispozici zdarma. Stačí si vybrat a doplnit informace o vaší společnosti, emailu, webových stránkách a odkazech na sociální sítě.

Printuj se postará o kvalitní tisk v jasných barvách. Vyžadujete luxusní vzhled? Potom je k dispozici laminace. Nechybí výběr mezi matnou a lesklou úpravou. Pochopitelně nikdo netají cenu, zjistíte si ji ihned v kalkulátoru. Po obdržení přijdete na to, jakou radost umí udělat reprezentativně vypadající kousky na pevném a odolném papíru.