Jaro je tady, předveďte se nablýskaným vozem

S příchodem jara začínají úpravy a práce na zahradě, ale také doma. Pozornost byste měli věnovat rovněž svému plechovému miláčkovi, který si po zimě zaslouží náležitou péči. Zbytky soli ze silnic, zaschnuté bláto a nahromaděný prach uvnitř kokpitu vyžaduje zásah odborníků. Proto využijte hezkého počasí a objednejte se online do automyčky, kde vašemu autu odborníci opráší kapotu a vyjedete z ní zase jako majitelé nového, nablýskaného automobilu.

Online rezervace je pohodlná

Určitě znáte ten moment, kdy se rozhodnete navštívit automyčku a zjistíte, že čekající auta před vámi se stáčí do nekonečné řady. Jenže vy nemáte čas, vaše auto vypadá příšerně, a tak hledáte další volnou automyčku. Automyčka Praha Karlín je jiná, nabízí totiž rychlou online rezervaci na stránkách automyčka-karlin.cz, již zvládnete z pohodlí vašeho chytrého mobilu či počítače. Automyčka funguje v pracovní dny a nabízí celkem osm zajímavých mycích programů. Ten nejlevnější obsahuje předmytí pro odstranění hmyzu a nahromaděných nečistot, dále pak ruční mytí, čištění disků a impregnaci pneumatik, vysušení karoserie i vnitřních hran dveří a prahů a v neposlední řadě ještě doleštění vnějších oken. Pokud si připlatíte, ten nejdražší program vám za více než dvě hodiny práce nabídne kompletní vysátí interiéru včetně kufru, tepování podlahy, koberečků, čalouněných sedadel, popřípadě čištění a impregnaci kožených sedaček. Stejně tak se můžete těšit na obnovené plasty, vyleštěná okna z obou stran, čistá zrcátka a finální provonění interiéru.

Moderní automyčka myslí na své zákazníky

Pražská automyčka je ohleduplná k životnímu prostředí i svým klientům. Vozidla jsou po celou dobu hlídána kamerovým systémem, a vy si tak můžete během čištění jednoduše nakoupit. Kvalitní autokosmetika je základem stejně jako aktivní práce zkušených pracovníků. Ti pracují především precizně a se smyslem pro detail, abyste odjížděli ve skutečně čistém automobilu.