Jaký lak na nehty?

Jak mít dokonalé nehty?

Ruce a nehty jsou jednou z prvních věcí, které si na nás druzí všímají. Stačí jedno podání ruky, váš protějšek uvidí neupravené nehty a špatný první dojem je na světě, což vám může zkomplikovat další jednání s daným člověkem. Myslete na úpravu nehtů. U pánů stačí udržovat optimální tvar a čistotu, dámy to mají trochu složitější. Měly by se snažit, aby jejich nehty byly krásné a atraktivní. Toho je možné docílit jen za použití laků. Jaký typ je nejvíce vhodný a jak dokonalé nehty vykouzlit doma?

Klasik, gel nebo akryl?

Na začátku všeho je třeba se rozhodnout, jaký typ laku k úpravě nehtů použijete. Každá varianta má své pro a proti. Klasické laky jsou levné a snadno se aplikují. Vydrží ale jen málo dní a mohou nehty poškodit. Akrylové laky se mohou pochlubit dlouhotrvajícím efektem, ovšem jejich nevýhodou je velká tvrdost a neprodyšnost. Jsou také podstatně dražší a jejich aplikace není úplně snadná. Třetí variantou jsou gelové nehty, které ze srovnání vychází asi nejlépe. Moderní gel laky totiž umožňují nehtům dýchat, takže nehrozí jejich poškození jako v případě akrylátových nehtů. Potěší také cena a snadná aplikace. Abyste docílila perfektního vzhledu, je třeba nanést podkladovou vrstvu, na tu nanést lak a dát na chvíli vytvrdit do UV lampy. Za několik málo minut budou mít i vaše nehty dokonalý vzhled. Výhodou je, že gelové nehty vydrží krásné i celý měsíc, stačí je jen čas od času začistit pilníkem.

Co je právě IN?

Pokud chcete být IN, musíte správně vybrat barvu. Hitem letošního roku jsou pastelové UV gely. Vypadají velmi elegantně. Pokud je chcete zvýraznit, použijte třpytky, případně nalepovací kamínky. Na léto je tu také žhavá nabídka nových barev NEON UV gelů od 79 Kč.

Kde koupit?

Doporučujeme navštívit internetový obchod Nehtyprofi.cz. Mají zde vše, co je pro krásné nehty třeba a za příjemné ceny.