Jakou kabelku do města, na výlet, do práce či za kulturou?

Alespoň jedna kabelka by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Jenže pokud chodíte do práce, ve volném čase podnikáte výlety nebo vyrážíte za kulturou a občas se jdete rády bavit s kamarády, záhy zjistíte, že jedna kabelka je žalostně málo. Jaké kabelky se tedy hodí k různým příležitostem?

Crossbody

Crossbody kabelky jsou většinou menší, ale přesto praktické a pohodlné. Vyznačují se dlouhým popruhem, který můžete nosit přes tělo. Jedná se o ideální doplněk do města, na posezení s kamarádkou nebo na party – zkrátka všude tam, kde vám stačí peněženka, telefon, klíče a pár dalších drobností.

Psaníčko

Clutch neboli psaníčko musí mít v repertoáru každá žena, která chce vyrazit na společenskou akci. A to, i když se do divadla nebo na ples vypravíte jen jednou za rok. Hodí se na slavnostní příležitosti a nosí se pouze v ruce.

Shopper

Kabelka typu shopper se navzdory svému názvu nehodí jen na nákupy, i když tam ji jistě také oceníte. Díky větším rozměrům do ní pohodlně naskládáte dokumenty o velikosti A4, takže ji klidně můžete vzít i do kanceláře. Má velká ucha a hodí se jak k šatům, tak ke sportovnímu outfitu.

Alma

Jednou z nejuniverzálnějších kabelek je alma, se kterou poprvé přišla značka Louis Vuitton. Je střední velikosti a má krátká ucha. Nosí se na předloktí nebo v ruce. Hodí se pro jakoukoliv příležitost, do práce, do města i na méně formální společenské události.

Hobo

Hobo kabelka je kabelka větších rozměrů vyrobená z měkkého materiálu, která se jemně krabatí do tvaru půlměsíce. Je jako stvořená pro každodenní neformální outfity, decentnější kousky můžete vzít třeba i do divadla.

Batůžek

Pokud se chystáte na výlet a jde vám především o pohodlí, ani pak se nemusíte vzdávat elegance. Kožené či koženkové batůžky menších rozměrů vypadají ležérně, sportovně a přesto šik. Vhodně zvolený batůžek navíc ubírá roky.

Doplňte svůj šatník o nepostradatelné módní kousky. Kabelku pro každou příležitost si vyberete na Blaire.cz.