Firemní lepicí pásky – abyste byli vidět!

Chcete-li být se svou značkou vidět, musíte myslet na detaily. Mnohdy reklama na billboardech či v televizi nemusí mít takový ohlas jako menší nosič informací. Představte si obyčejnou pásku, která je použita při balení vašeho balíčku. Jakmile jej obdržíte, co uvidíte nejprve? Ano, onu pásku, která může být potištěna nejen logem či sloganem, ale třeba nějakou speciální akční nabídkou a výprodejovými hesly, jež na zákazníky působí doslova magicky.

Jak zjistit investice do pásek?

Lepicí pásky patří mezi velmi žádané a zároveň cenově dostupné zboží. Firmy s nimi pracují velmi aktivně, protože přesně u nich platí, za málo peněz hodně muziky a pásky s potiskem jsou toho jasným důkazem. Rozhodnete-li se pro tradiční firmu se stabilním zázemím v Česku již od roku 1994, máte našlápnuto k úspěchu. Pásky zajeté firmy patří mezi vysoce kvalitní a funkční, což oceníte během celého roku u malých i větších zásilek a stejně tak způsobu použití. Online kalkulátor na webu vás navíc přesvědčí, že cena pásek vaši firmu finančně nezruinuje a akční nabídky zahrnují vše potřebné pro vaše firemní akce či výprodejové aktivity.

Po jakém typu pásky sáhnout?

Velmi žádané jsou papírové lepicí pásky symbolizující ekologii i zajištění bezpečnosti zásilek při častém vykrádání. Pásky lze potisknout obrázky, textem i kombinací obojího a dělat reklamu na správném místě. Navíc papírové pásky fungují jako vysoce funkční ochrana proti rozevření balíku. Navlhčení vodou pak garantuje nerozdělitelný spoj mezi kartonem a páskou. Vybrat si smíte šířku pásky i variantu nezpevněnou či zpevněnou, jež klade větší nároky na zatížení lepicích spojů. Součástí sortimentu s páskami jsou též potištěné samolepicí štítky a další etikety vhodné nejen pro obchod či jednotlivé produkty. Zároveň si určitě vyberete i další obalové materiály a nezbytné příslušenství pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci s páskami. Budujte image své firmy jednoduchou a cenově dostupnou variantou, uvidíte, jak úspěšný budete!