Dětské hřiště na zahradě

Která maminka by to neznala. Křičící, znuděné děti, všude poházené hračky a vůbec žádný čas pro sebe. Dnešním dětem celkem běžně schází dostatečná tělesná aktivita, a proto často bývají jako neřízené střely a způsobují kolem sebe nikdy nekončící chaos a nepořádek. Co s tím?

Vlastní hřiště

Pokud vlastníte domeček se zahradou, tak nejlepší recept jak zabavit malé děti a přitom si od nich odpočinout, je mít na zahradě vlastní dětské hřiště. Možná budete muset kvůli zahradní houpačce pro děti, domku, či prolézačce oželet pár záhonů s kytkami, ale za ten dětský smích a za tu v klidu vypitou kávu to stojí. Děti máte totiž stále pod dohledem a přitom se můžete průběžně věnovat domácnosti nebo sama sobě.

Jednou z jeho největších výhod, oproti těmi veřejným, je to, že se nemusíte nikam složitě vypravovat. Všechno, co vaše děti po deseti minutách od odchodu z domu potřebují, máte stále při ruce. Žízeň, hlad, zapomenutý plyšák ani záchod pak nejsou žádný problém.

Přístavné moduly

Vlastní hřiště si navíc můžete zařídit podle svých představ a mít tak jistotu, že vaše děti bude bavit. Například dětská hřiště Herold mají díky různým přístavným modulům pro každého něco. Pro kluky prolézačky a skluzavky, pro holky zahradní domky či houpačky.

Vlastní sestavení a doladění hřiště může být i velkou kreativní výzvou pro celou rodinu. Například takové zařizování domečku se může stát zábavným projektem pro celou rodinu. Dětský domeček pro holky může suplovat malou dívčí domácnost, zatímco domek pro kluky může být vytvořen ve stylu hradu, bunkru, či pirátské lodi. Fantazii se meze nekladou, důležitá je zábava.

Bezpečnost

Zdraví a bezpečnost dětí musí být vždy na prvním místě. Vybírejte si proto vždy certifikovaná a náročnými testy prověřená dětská hřiště, abyste si mohla být jistá, že se vaše děti vydovádí v bezpečném prostředí.