Co nezměříš, to nezdokonalíš….

Závitové kalibry mají za úkol spolehlivě měřit požadované rozměry a tvary. Nástroje a měřidla pro progresivní opracování kovů se využívají především v průmyslové výrobě. Společnost Michovský – TOOLS dodává kvalitní kalibry, závitové kalibry, měřidla a příslušenství. Dodávané nástroje podléhají pečlivému výběru. K dispozici je velice široký výběr kalibrů a měrek.

Kalibry pro všechny typy závitů

V nabídce jsou trny pro vnitřní závity a kroužky pro vnější závity. Výběr kontrolních kalibrů a měrek je velmi bohatý. Zákazníci si mohou vybrat kalibry pro všechny typy závitů. Firma nabízí závitové kalibry, válečkové kalibry, nastavovací kroužky, třmenové kalibry a kroužky všech typů.

Závitové kalibry vysoké kvality

Společnost je vyhlášeným specialistou na kalibry. Proto je samozřejmostí vysoká kvalita a dlouhá životnost nabízených kalibrů. Všechny dodávané výrobky jsou pečlivě vybírány. K zákazníkům se dostanou pouze ty nejkvalitnější závitové kalibry. Mezi dodavatele patří ověření domácí i zahraniční výrobci.

Kalibry za výhodné ceny

Každý zákazník může nakoupit kalibry za férové ceny. Firma Michovský – TOOLS prodává většinu závitových kalibrů za doporučené ceny výrobce. Pro stále partnery jsou neustále připravovány speciální nabídky a akční slevy. Zajímavé slevy jsou samozřejmostí také pro klienty, kteří mají větší objem odběrů.

Rychlé dodání

Většinu zakázek společnost expeduje do 24 hodin. Nejžádanější nástroje a měřidla jsou vždy připraveny na skladě. Skladové zásoby jsou opravdu rozsáhlé a široké. Díky tomu společnost reaguje na potřeby zákazníků velmi pružně. Rychlé dodání zmaná řadu výhod pro klienty, a dokonce značnou úsporu. Klienti například mohou snížit svoje vlastní náklady na držení skladových zásob. Rychlost dodávek přijde vhod také při nečekaném poškození nástroje.

Sdílet článek

Staňte se naším fanouškem ještě dnes...:-)

K zobrazení prosím klikněte níže.