Co nezměříš, to nezdokonalíš….

Závitové kalibry mají za úkol spolehlivě měřit požadované rozměry a tvary. Nástroje a měřidla pro progresivní opracování kovů se využívají především v průmyslové výrobě. Společnost Michovský – TOOLS dodává kvalitní kalibry, závitové kalibry, měřidla a příslušenství. Dodávané nástroje podléhají pečlivému výběru. K dispozici je velice široký výběr kalibrů a měrek.

Kalibry pro všechny typy závitů

V nabídce jsou trny pro vnitřní závity a kroužky pro vnější závity. Výběr kontrolních kalibrů a měrek je velmi bohatý. Zákazníci si mohou vybrat kalibry pro všechny typy závitů. Firma nabízí závitové kalibry, válečkové kalibry, nastavovací kroužky, třmenové kalibry a kroužky všech typů.

Závitové kalibry vysoké kvality

Společnost je vyhlášeným specialistou na kalibry. Proto je samozřejmostí vysoká kvalita a dlouhá životnost nabízených kalibrů. Všechny dodávané výrobky jsou pečlivě vybírány. K zákazníkům se dostanou pouze ty nejkvalitnější závitové kalibry. Mezi dodavatele patří ověření domácí i zahraniční výrobci.

Kalibry za výhodné ceny

Každý zákazník může nakoupit kalibry za férové ceny. Firma Michovský – TOOLS prodává většinu závitových kalibrů za doporučené ceny výrobce. Pro stále partnery jsou neustále připravovány speciální nabídky a akční slevy. Zajímavé slevy jsou samozřejmostí také pro klienty, kteří mají větší objem odběrů.

Rychlé dodání

Většinu zakázek společnost expeduje do 24 hodin. Nejžádanější nástroje a měřidla jsou vždy připraveny na skladě. Skladové zásoby jsou opravdu rozsáhlé a široké. Díky tomu společnost reaguje na potřeby zákazníků velmi pružně. Rychlé dodání zmaná řadu výhod pro klienty, a dokonce značnou úsporu. Klienti například mohou snížit svoje vlastní náklady na držení skladových zásob. Rychlost dodávek přijde vhod také při nečekaném poškození nástroje.