Chlouba Horních Počernic

Horní Počernice jsou východní okrajovou částí Prahy se skvělou dopravní dostupností. Přestože je to do centra pouhých dvacet minut autem, Počernice si uchovaly nádech malého města. Romantickou atmosféru místu dodává i zámek Čertousy, který je bohužel pro návštěvníky uzavřený. I tak ale stojí za to vydat se směrem k zámku a přilehlému rybníku. Čeká tam na vás hotel Čertousy.

Zkuste si do vyhledávače zadat „restaurace Praha 9”. Objevila se vám restaurace hotelu Čertousy hned na první stránce? Samozřejmě, protože je nejen mezi místními proslulá svou skvělou kuchyní a milým personálem. Dokonce se odvažuji tvrdit, že pokud má být svatba v Praze, pak jedině v hotelu Čertousy. Nejenže zde ubytujete své mimopražské příbuzné, kteří vám budou navíc vděční za snadno dopravně dostupné místo s parkováním, nemusíte se ani starat o jejich pohoštění.

Slovní spojení „svatební hostina Praha“ se sice zdá být noční můrou, té vás ale rychle zbaví kuchaři hotelu Čertousy. Ať dáváte přednost klasice a na vaší svatební tabuli nesmí chybět knedlíčková polévka, nebo byste raději něco modernějšího, personál je vám vždy k službám.

Že máte svatbu za sebou, ale rádi byste zde nějakou oslavu přece jen uspořádali? Když je v hotelu Čertousy oslava narozenin, Praha jako by slavila s vámi. Přátelská atmosféra, návštěva místního vinného sklípku – co víc si přát.

V neposlední řadě zde také vědí, že konferenční prostory Praha potřebuje jako sůl. Horní Počernice jsou skvělou volbou, pokud jsou vaši obchodní partneři ze severních nebo východních Čech. Rezervovat si lze jeden ze čtyř salonků, každý až pro 20 osob, nebo rovnou největší sál, kam se vejde i větší společnost. Veškeré starosti se zařizováním občerstvení a rozestavováním stolů můžete hodit za hlavu. O vše se tu postarají. Takové firemní akce Praha chce!