Betonové schody – vizitka exteriéru

Dokončujete stavbu či renovaci a zvažujete, jaké venkovní schody si pořídit? – Dřevěné, kamenné, cihlové, kovové či betonové? Z vlastních zkušeností jednoznačně doporučujeme betonové schody! Příznivci přírodních materiálů se zde nejspíše ohradí, že betonové schody jsou nevzhledné, ale musíme říct, že tomu tak již dávno není. Betonové schody jednadvacátého století dokáží vypadat impozantně.

Proč betonové schody?

Důvodů, proč betonové schody, je více. Venkovní schodiště z betonu vydrží dlouhá léta, a to i v extrémních podmínkách. Novodobý beton je zkrátka takřka nezničitelný, má celistvý povrch, je vodopropustný a nenáročný na údržbu. Pakliže se vám nelíbí jeho poněkud uniformní šedá barva, přimíchejte do směsi něco pigmentových barev a beton obarvěte. Moderní technologie toho však umožňují ještě více. K dispozici máte i speciální vytlačený beton, který v konečném výsledku budí dojem kamene nebo cihel. Vůbec nejpraktičtější jsou prefabrikované betonové prvky, které umožňují výstavbu těch nejrůznějších schodišť. A jaké “pro” ještě pro betonová schodiště ještě uvést? – Betonové schody jsou opět in a navíc jsou ze všech materiálů cenově nejdostupnější.

I zde však platí, betonové schodiště si pořiďte pouze u zkušených odborníků.

Odborníky v oblasti stavebnin a betonu je na českém trhu společnost Pressbeton. Tato certifikovaná firma s mnohaletou praxí a spoustou referencí se specializuje na výrobu ekologického betonového zboží pro stavby a úpravy komunikací. Ve svém portfoliu má moderní montovaná schodiště, nejmodernější technologií vyrobené vibrolisované schodiště, variabilní schodišťové stupně i klasické Natural schody. Konečný výběr je jen na vás, ale ať už se rozhodnete pro jakékoliv betonové schodiště od Presbetonu, vězte, že nesáhnete vedle. Nákup u této společnosti vždy znamená vysokou kvalitu za přijatelnou cenu.