Auto Podbabská – nové vozy Škoda a služby pro jejich majitele

Dosluhuje váš starý automobil? Nebo se vám rozrůstá rodina a potřebujete pro ni větší vůz? V současné době je automobil nezbytnou nutností, kterou oželí snad jen ten, kdo si nevěří a netroufá si udělat autoškolu. V opačném případě je řada rodin na autě přímo závislá. Zvlášť pokud nežije přímo ve větším městě, kde není nouze o veřejnou dopravu. Na vesnici a menších městech s horší dopravní dostupností se lidé bez vlastního vozu prakticky neobjedou.

Nové auto přímo ze skladu

Kupujete nové auto a máte zrovna našlápnuto do některé z autoprodejen? Chcete-li zůstat věrni automobilu vyráběnému v České republice, pak rozhodně navštivte autorizovaný salón, ve kterém vám nabídnout skladové vozy Škoda. K jejich odběru totiž stačí vyplnit jen několik potřebných formalit a automobil je po úhradě finanční částky váš. Nemusíte tak na váš nový vůz zbytečně dlouho čekat.

Autorizovaný servis Škoda

Tak jako lidé občas potřebují lékaře, stejně i automobil se neobejde bez kvalitního servisu. Nejen kvůli pravidelným servisním prohlídkám, ale i v případě, kdy se cokoliv ve voze porouchá. Autorizovaný servis Škoda nabízí svým zákazníkům komplexní záruční a pozáruční servis vozů Škoda a Volkswagen. Kromě toho je autoservis schopen udělat na vašem voze potřebné karosářské a lakýrnické práce, drobné opravy či výměnu olejů dokonce na počkání v rámci tzv. expresního servisu. Připraví také váš vůz pro STK, v rámci čehož vám změří i emise.

Originální díly Škoda

Autorizovaný servis Škoda doporučuje používat originální díly Škoda, které neustále procházejí náročnými testy a inovacemi. Proč zrovna originální díly? Je to pochopitelné. Originální díly Škoda vznikají s vývojem vozu, a díky tomu jsou vždy přizpůsobeny na míru konkrétnímu modelu automobilu. Výborně lícují a jejich kvalita je nesrovnatelně lepší, než kdybyste se rozhodli pro díl, který není původní.