Auto na splátky pro každého

Určitě se k vám již donesly nějaké zprávy o možnosti operativního leasingu pro firmy a OSVČ. Dnes však není problém, aby tuto možnost využila i soukromá osoba. A půjde to velice snadno!

Auta na leasing s pravidelným používáním

Ne, skutečně si nemusíte kupovat nové auto, abyste ho mohli naplno využívat, kdy se vám zachce. Operativní leasing je možností, jak si užívat komfortu nového vozidla, dokonce se všemi potřebnými službami. Článek Jak si pořídit auto do firmy bez papírování navíc vám přiblíží, jak mohou být podmínky k získání zcela jednoduché. Ano, nečekejte žádné shánění dokládání příjmu a účetních uzávěrek, na dlouhodobý pronájem aut úplně postačí dva doklady. Tento fakt se využívá hlavně u začínajících podnikatelů, ale je pravdou, když doložíte vaše výdělky, získáte příznivější podmínky. Driveto klub umožňuje výběr auta tak, že zaplatíte startovací poplatek a můžete se projíždět po silnicích. Neprožijete žádné zbytečně dlouhé čekání, protože vozidlem můžete jezdit již do tří dnů od podpisu smlouvy.

Auto na splátky s výhodami

Podnikání je spojeno s mnohými starostmi. Proč si alespoň neušetřit ty spojené s provozem auta? Půjčka na auto na www.driveto.cz je řešena pronájmem, ve kterém je zahrnut servis, pojištění, pneumatiky a další služby. Dohodnete se na pravidelném splácení a tyto částky si můžete dát do svých nákladů. Nejprve si z nabídky vyberete auto a zeptáte se na vše, co vás konkrétně zajímá. Po zkontaktování a zodpovězení otázek se přejde k podpisu smlouvy, ke které budete dokládat občanský a řidičský průkaz. Nejlepší na tom všem je, že není problém vybraný model vyměnit za jiný, pokud vás stávající už omrzí z jakéhokoliv důvodu. Pronájem se kdykoliv bezplatně ukončí. Stačí oznámit, že hodláte auto vrátit, aby se prohlédlo a posoudilo opotřebení.

Jak si vybrat správné auto?

Úsměv na tváři vám vykouzlí nejen fakt, že nemusíte investovat dlouho šetřené peníze, protože akontace při pořízení vozidla je nulová, ale také ten nejideálnější model. Máte vyhlídnutou nějakou konkrétní značku? Výběr proveďte podle toho, jak si představujete využití vozu. Někdo potřebuje pro rodinu, jiný na cestování za pracovními schůzkami po celé republice a jiný na sportovní zábavu. Promyslete si, kudy budete nejčastěji jezdit, zda půjde o městské silnice, kopce či různé druhy terénů. Pochopitelně zohledněte i spotřebu, výkon a druh motoru. V operativním leasingu je k dispozici mnoho modelů. K momentálně nejvyhledávanějším se řadí Audi, Hyundai a Volkswagen. Zajímá vás výbava vozidla? Nechybí automatická klimatizace, multifunkční volant nebo palubní počítač. Bezpečnost obstarají airbagy, parkovací senzory, ukotvení dětské sedačky a funkce rozpoznání únavy řidiče.