Angličtina je základ

V dnešní moderní době je stále větší nutnost ovládat více než jeden jazyk. Mnoho úspěšných lidí musí ovládat jazyky tři i více, aby mohli řídit velké firmy a komunikovat se zákazníky. Ne vše jde vždycky vyřešit v angličtině nebo jak se říká, domluvit se rukama, nohama. Pokud i vy cítíte potřebu naučit se novému jazyku nebo jen potřebujete procvičit angličtinu či španělštinu, můžete vyzkoušet jazykové školy. Ty mají připravené skvělé studijní programy pro úplné začátečníky, pro pokročilé a hlavně pro žáky po maturitním studiu.

Profesionální přístup

Není nic lepšího, než zkušený lektor, který opravdu umí látku vysvětlit a sám je expertem v oboru. Opravdu zkušené a ověřené lektory může nabídnout jazyková škola Lingua Sandy. Tato škola je hrdým členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, která je známkou ověřené kvality. Škola s takovým certifikátem musí mít velmi přísně nastaveny podmínky pro přijetí lektora. Každý lektor je dokonce jednou ročně přezkoušen předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Certifikát tedy potvrzuje nejen kvalitu školy, ale také každého lektora, který prošel náročným výběrovým řízením.

Studijní program pro každého

Na jazykové škole Lingua Sandy se vyučuje 41 různých světových jazyků a škola nabízí jazykové kurzy pro firmy, žáky po maturitním studiu a samozřejmě širokou veřejnost. Přihlásit se může každý, kdo se chce naučit něco nového. Samozřejmostí je kvalitní výuka angličtiny, která je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě. Celý kurz trvá jeden rok a naučíte se během něj vše co je potřeba, abyste ovládli jazyk písmem i slovem. Kurz je ukončen mezinárodní zkouškou a přípravou na OSP Scio testy. Jazyková škola je velké plus pokud si chcete vyzkoušet práci letušky nebo hotelové manažerky. Říká se, že čím víc řečí umíme, tím více jsme člověkem.