日本語を学ぶ – Naučit se japonsky…

Pokud máte zájem o výuku japonštiny na nejvyšší úrovni, a to pro začátečníky i pokročilé, zamiřte do jazykové školy Lingua Sandy. Japonsky se tu může naučit každý, kdo má dostatek odhodlání a píle, díky propracované moderní metodice výuky, která opravdu funguje. Nejsou zde ledajací lektoři, ale ti, kteří prošli přísným výběrovým řízením a mají dostatečnou kvalifikaci. Pravidelné prověřování navíc garantuje neustále nejvyšší úroveň kurzů japonštiny.

Proč se učit japonsky?

Zájem o exotické jazyky u nás roste. Proč se ale učit zrovna japonsky? Je to sice krásný, ale zato složitý jazyk. Je od ostatních jazyků zcela odlišná, a její písmo patří k nejsložitějším na světě. Má pro nás kurz japonštiny nějaké uplatnění?

Japonsky mluví ve světě 130 milionů lidí a patří mezi 10 světově nejpoužívanějších jazyků. Kvůli její náročnosti se do japonštiny pouštějí především nadšenci a milovníci této země. Pokud jste tedy nadšenci japonské kultury, chcete se do této země podívat a poznat ji, bude pro vás japonština velmi přínosná. Možná vás zajímá japonská kuchyně, historie nebo bojová umění. Pokud máte známé Japonce, nebo dokonce s Japoncem nebo Japonkou žijete, je to velká motivace se druhý jazyk naučit. Velké uplatnění nachází v mezinárodním obchodním styku. Znalost tohoto asijského jazyka může zvýšit vaši šanci na pracovní uplatnění. V životopise se bude kurz japonštiny velmi dobře vyjímat, a je možné, že díky jazykovým znalostem získáte vaše vysněné zaměstnání.

Díky efektivní výuce vás bude japonština bavit

Jazyková škola Lingua Sandy má s výukou japonštiny dlouholeté zkušenosti. Investovat čas a finance do těchto kurzů je velmi rozumnou volbou. Viditelné pokroky vás budou motivovat do dalšího studia, a nezáleží na tom, zda s japonštinou začínáte od nuly, nebo už nějaké znalosti máte. Kurzy japonštiny se pořádají pro všechny úrovně znalostí.